X
عکس دکتر سید محمد حسین قشمی

دکتر سید محمد حسین قشمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید محمد حسین قشمی پزشک دندان پزشک در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید محمد حسین قشمی نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • تهران، اول فرجام غربی، نرسیده به چهارراه نیروی دریایی، ساختمان 141، پلاک 853
 • 0
 • 02177493246
 • پزشک دندان پزشک
 • نظام پزشکی: 74954
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید محمد حسین قشمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید محمد حسین قشمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سید محمد حسین قشمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید محمد حسین قشمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید محمد حسین قشمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید محمد حسین قشمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید محمد حسین قشمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید محمد حسین قشمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید محمد حسین قشمی به آدرس تهران، اول فرجام غربی، نرسیده به چهارراه نیروی دریایی، ساختمان 141، پلاک 853، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید محمد حسین قشمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید محمد حسین قشمی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید محمد حسین قشمی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید محمد حسین قشمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید محمد حسین قشمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک دریافت کنند.

دکتر سید محمد حسین قشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید محمد حسین قشمی در زمینه پزشک دندان پزشک، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید محمد حسین قشمی کجاست؟

مطب دکتر سید محمد حسین قشمی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، اول فرجام غربی، نرسیده به چهارراه نیروی دریایی، ساختمان 141، پلاک 853 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید محمد حسین قشمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید محمد حسین قشمی که 0 - 02177493246 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید محمد حسین قشمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید محمد حسین قشمی، پزشک دندان پزشک، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد حسین قشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید محمد حسین قشمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید محمد حسین قشمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید محمد حسین قشمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید محمد حسین قشمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس