X
عکس دکتر سید محمد امینی

دکتر سید محمد امینی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید محمد امینی متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اینترونشنال الکتروفیزیولوژی در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید محمد امینی نوبت بگیرید.

  • قلب و عروق
  • قائم شهر، خیابان مدرس(راه آهن)، جنب اداره پست، مجتمع آمین 29، طبقه سوم، واحد202
  • 0
  • 01142216376
  • متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اینترونشنال الکتروفیزیولوژی
  • نظام پزشکی: 58737

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید محمد امینی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید محمد امینی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سید محمد امینی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سید محمد امینی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید محمد امینی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید محمد امینی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید محمد امینی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید محمد امینی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید محمد امینی به آدرس قائم شهر، خیابان مدرس(راه آهن)، جنب اداره پست، مجتمع آمین 29، طبقه سوم، واحد202، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید محمد امینی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید محمد امینی تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید محمد امینی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اینترونشنال الکتروفیزیولوژی، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید محمد امینی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید محمد امینی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق و فلوشیپ اینترونشنال الکتروفیزیولوژی دریافت کنند.

دکتر سید محمد امینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید محمد امینی در زمینه متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اینترونشنال الکتروفیزیولوژی، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید محمد امینی کجاست؟

مطب دکتر سید محمد امینی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اینترونشنال الکتروفیزیولوژی در شهر فعالیت میکند، قائم شهر، خیابان مدرس(راه آهن)، جنب اداره پست، مجتمع آمین 29، طبقه سوم، واحد202 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید محمد امینی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید محمد امینی که 0 - 01142216376 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید محمد امینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید محمد امینی، متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اینترونشنال الکتروفیزیولوژی، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد امینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید محمد امینی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید محمد امینی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید محمد امینی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید محمد امینی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس