عکس دکتر سید محمدرضا شاه امیری

دکتر سید محمدرضا شاه امیری

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید محمدرضا شاه امیری پزشک دندان پزشک در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید محمدرضا شاه امیری نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • شیراز، خیابان ستارخان، روبروی خیابان ولی عصر، جنب بی بی کیش، ساختمان خضرا، طبقه اول، واحد 14
 • 0
 • 07136265523
 • پزشک دندان پزشک
 • نظام پزشکی: 68837
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید محمدرضا شاه امیری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید محمدرضا شاه امیری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سید محمدرضا شاه امیری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید محمدرضا شاه امیری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید محمدرضا شاه امیری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید محمدرضا شاه امیری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید محمدرضا شاه امیری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید محمدرضا شاه امیری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید محمدرضا شاه امیری به آدرس شیراز، خیابان ستارخان، روبروی خیابان ولی عصر، جنب بی بی کیش، ساختمان خضرا، طبقه اول، واحد 14، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید محمدرضا شاه امیری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید محمدرضا شاه امیری تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید محمدرضا شاه امیری به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید محمدرضا شاه امیری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید محمدرضا شاه امیری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک دریافت کنند.

دکتر سید محمدرضا شاه امیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید محمدرضا شاه امیری در زمینه پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید محمدرضا شاه امیری کجاست؟

مطب دکتر سید محمدرضا شاه امیری به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان ستارخان، روبروی خیابان ولی عصر، جنب بی بی کیش، ساختمان خضرا، طبقه اول، واحد 14 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید محمدرضا شاه امیری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید محمدرضا شاه امیری که 0 - 07136265523 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید محمدرضا شاه امیری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید محمدرضا شاه امیری، پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدرضا شاه امیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید محمدرضا شاه امیری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید محمدرضا شاه امیری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید محمدرضا شاه امیری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید محمدرضا شاه امیری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس