عکس دکتر سید محسن بهاءالدینی

دکتر سید محسن بهاءالدینی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید محسن بهاءالدینی متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید محسن بهاءالدینی نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • تهران، خیابان پیروزی، جنب پرستار، داروخانه دکتر صارمی، پلاک 241، طبقه 2
 • 0
 • 02177423518
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی
 • نظام پزشکی: 65543
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید محسن بهاءالدینی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید محسن بهاءالدینی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سید محسن بهاءالدینی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید محسن بهاءالدینی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید محسن بهاءالدینی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید محسن بهاءالدینی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید محسن بهاءالدینی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید محسن بهاءالدینی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید محسن بهاءالدینی به آدرس تهران، خیابان پیروزی، جنب پرستار، داروخانه دکتر صارمی، پلاک 241، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید محسن بهاءالدینی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید محسن بهاءالدینی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید محسن بهاءالدینی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید محسن بهاءالدینی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید محسن بهاءالدینی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق طب نوزادی دریافت کنند.

دکتر سید محسن بهاءالدینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید محسن بهاءالدینی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید محسن بهاءالدینی کجاست؟

مطب دکتر سید محسن بهاءالدینی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان پیروزی، جنب پرستار، داروخانه دکتر صارمی، پلاک 241، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید محسن بهاءالدینی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید محسن بهاءالدینی که 0 - 02177423518 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید محسن بهاءالدینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید محسن بهاءالدینی، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید محسن بهاءالدینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید محسن بهاءالدینی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید محسن بهاءالدینی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید محسن بهاءالدینی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید محسن بهاءالدینی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس