X
عکس دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی

دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی متخصص ژنتیک پزشکی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی به آدرس تبریز، بلوار آزادی، نبش گلگشت، ساختمان ازادی، طبقه 4، واحدهای E، F، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی به عنوان یک پزشک متخصص ژنتیک پزشکی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ژنتیک دریافت کنند.

دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی در زمینه متخصص ژنتیک پزشکی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی کجاست؟

مطب دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی به عنوان یک پزشک متخصص ژنتیک پزشکی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، بلوار آزادی، نبش گلگشت، ساختمان ازادی، طبقه 4، واحدهای E، F واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی که 0 - 04133374322 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی، متخصص ژنتیک پزشکی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید مجتبی محدث اردبیلی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس