X
عکس دکتر سید علی مومن زاده

دکتر سید علی مومن زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید علی مومن زاده فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید علی مومن زاده نوبت بگیرید.

 • گوارش و کبد
 • تهران، تهرانپارس، پایین تر از فلکه سوم، نبش کوچه علیدوستی ۱۹۰ غربی، پلاک ۳۲۶، بالای ساختمان کارگزاری فارابی(داری داخل کوچه)، طبقه ۴، واحد ۴۲
 • 09353547280
 • 0
 • فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • نظام پزشکی: 109885
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید علی مومن زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید علی مومن زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سید علی مومن زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید علی مومن زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید علی مومن زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید علی مومن زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید علی مومن زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید علی مومن زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید علی مومن زاده به آدرس تهران، تهرانپارس، پایین تر از فلکه سوم، نبش کوچه علیدوستی ۱۹۰ غربی، پلاک ۳۲۶، بالای ساختمان کارگزاری فارابی(داری داخل کوچه)، طبقه ۴، واحد ۴۲، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید علی مومن زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید علی مومن زاده تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید علی مومن زاده به عنوان یک پزشک فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید علی مومن زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید علی مومن زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق گوارش و کبد بزرگسالان دریافت کنند.

دکتر سید علی مومن زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید علی مومن زاده در زمینه فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید علی مومن زاده کجاست؟

مطب دکتر سید علی مومن زاده به عنوان یک پزشک فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، تهرانپارس، پایین تر از فلکه سوم، نبش کوچه علیدوستی ۱۹۰ غربی، پلاک ۳۲۶، بالای ساختمان کارگزاری فارابی(داری داخل کوچه)، طبقه ۴، واحد ۴۲ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید علی مومن زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید علی مومن زاده که 09353547280 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید علی مومن زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید علی مومن زاده، فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی مومن زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید علی مومن زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید علی مومن زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید علی مومن زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید علی مومن زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس