عکس دکتر سید علیرضا موسوی

دکتر سید علیرضا موسوی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید علیرضا موسوی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید علیرضا موسوی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تهران، میدان ونک، ولیعصر جنوبی، روبه روی کوچه 18 گاندی، ساختمان پزشکان 2588، واحد3
 • 09372013515
 • 0
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 134031
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید علیرضا موسوی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید علیرضا موسوی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر سید علیرضا موسوی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید علیرضا موسوی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید علیرضا موسوی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید علیرضا موسوی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید علیرضا موسوی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید علیرضا موسوی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید علیرضا موسوی به آدرس تهران، میدان ونک، ولیعصر جنوبی، روبه روی کوچه 18 گاندی، ساختمان پزشکان 2588، واحد3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید علیرضا موسوی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید علیرضا موسوی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید علیرضا موسوی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید علیرضا موسوی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید علیرضا موسوی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر سید علیرضا موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید علیرضا موسوی در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید علیرضا موسوی کجاست؟

مطب دکتر سید علیرضا موسوی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، میدان ونک، ولیعصر جنوبی، روبه روی کوچه 18 گاندی، ساختمان پزشکان 2588، واحد3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید علیرضا موسوی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید علیرضا موسوی که 09372013515 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا موسوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا موسوی، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید علیرضا موسوی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید علیرضا موسوی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید علیرضا موسوی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید علیرضا موسوی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس