عکس دکتر سید علیرضا مصباحی

دکتر سید علیرضا مصباحی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید علیرضا مصباحی متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت و فلوشیپ جراحی پلاستیک بینی و صورت در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید علیرضا مصباحی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • شیراز، ابتدای بلوار زرگری، ساختمان رز، طبقه چهارم
 • 0
 • 07136268624
 • متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت و فلوشیپ جراحی پلاستیک بینی و صورت
 • نظام پزشکی: 48303
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید علیرضا مصباحی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید علیرضا مصباحی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سید علیرضا مصباحی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید علیرضا مصباحی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید علیرضا مصباحی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید علیرضا مصباحی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید علیرضا مصباحی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید علیرضا مصباحی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید علیرضا مصباحی به آدرس شیراز، ابتدای بلوار زرگری، ساختمان رز، طبقه چهارم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید علیرضا مصباحی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید علیرضا مصباحی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید علیرضا مصباحی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت و فلوشیپ جراحی پلاستیک بینی و صورت، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید علیرضا مصباحی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید علیرضا مصباحی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت و فلوشیپ جراحی پلاستیک بینی و صورت دریافت کنند.

دکتر سید علیرضا مصباحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید علیرضا مصباحی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت و فلوشیپ جراحی پلاستیک بینی و صورت، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید علیرضا مصباحی کجاست؟

مطب دکتر سید علیرضا مصباحی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت و فلوشیپ جراحی پلاستیک بینی و صورت در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، ابتدای بلوار زرگری، ساختمان رز، طبقه چهارم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید علیرضا مصباحی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید علیرضا مصباحی که 0 - 07136268624 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا مصباحی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا مصباحی، متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت و فلوشیپ جراحی پلاستیک بینی و صورت، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا مصباحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید علیرضا مصباحی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید علیرضا مصباحی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید علیرضا مصباحی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید علیرضا مصباحی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس