عکس دکتر سید علیرضا فهیم زاد

دکتر سید علیرضا فهیم زاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید علیرضا فهیم زاد متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان و عفونی کودکان و بیماریهای تب دار در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید علیرضا فهیم زاد نوبت بگیرید.

 • بیماریهای عفونی و گرمسیری
 • تهران، خیابان شریعتی بالاتر از سه راه میرداماد، پلاک 1180، طبقه 2، واحد 3
 • 0
 • 02122225296
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان و عفونی کودکان و بیماریهای تب دار
 • نظام پزشکی: 36013
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید علیرضا فهیم زاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید علیرضا فهیم زاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر سید علیرضا فهیم زاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید علیرضا فهیم زاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید علیرضا فهیم زاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید علیرضا فهیم زاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید علیرضا فهیم زاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید علیرضا فهیم زاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید علیرضا فهیم زاد به آدرس تهران، خیابان شریعتی بالاتر از سه راه میرداماد، پلاک 1180، طبقه 2، واحد 3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید علیرضا فهیم زاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید علیرضا فهیم زاد تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید علیرضا فهیم زاد به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان و عفونی کودکان و بیماریهای تب دار، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید علیرضا فهیم زاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید علیرضا فهیم زاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های عفونی کودکان و عفونی کودکان و بیماریهای تب دار دریافت کنند.

دکتر سید علیرضا فهیم زاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید علیرضا فهیم زاد در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان و عفونی کودکان و بیماریهای تب دار، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید علیرضا فهیم زاد کجاست؟

مطب دکتر سید علیرضا فهیم زاد به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان و عفونی کودکان و بیماریهای تب دار در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان شریعتی بالاتر از سه راه میرداماد، پلاک 1180، طبقه 2، واحد 3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید علیرضا فهیم زاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید علیرضا فهیم زاد که 0 - 02122225296 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا فهیم زاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا فهیم زاد، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان و عفونی کودکان و بیماریهای تب دار، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا فهیم زاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید علیرضا فهیم زاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید علیرضا فهیم زاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید علیرضا فهیم زاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید علیرضا فهیم زاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس