X
عکس دکتر سید علیرضا شیرنگی

دکتر سید علیرضا شیرنگی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید علیرضا شیرنگی متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید علیرضا شیرنگی نوبت بگیرید.

 • خون و سرطان
 • تهران، ونک، خیابان گاندی جنوبی، خیابان18، پلاک15، طبقه5، واحد13
 • 09023353678
 • 02188675383
 • متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)
 • نظام پزشکی: 66295
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید علیرضا شیرنگی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید علیرضا شیرنگی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سید علیرضا شیرنگی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید علیرضا شیرنگی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید علیرضا شیرنگی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید علیرضا شیرنگی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید علیرضا شیرنگی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید علیرضا شیرنگی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید علیرضا شیرنگی به آدرس تهران، ونک، خیابان گاندی جنوبی، خیابان18، پلاک15، طبقه5، واحد13، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید علیرضا شیرنگی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید علیرضا شیرنگی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید علیرضا شیرنگی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید علیرضا شیرنگی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید علیرضا شیرنگی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) دریافت کنند.

دکتر سید علیرضا شیرنگی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید علیرضا شیرنگی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید علیرضا شیرنگی کجاست؟

مطب دکتر سید علیرضا شیرنگی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، ونک، خیابان گاندی جنوبی، خیابان18، پلاک15، طبقه5، واحد13 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید علیرضا شیرنگی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید علیرضا شیرنگی که 09023353678 - 02188675383 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا شیرنگی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا شیرنگی، متخصص داخلی و فوق متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا شیرنگی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید علیرضا شیرنگی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید علیرضا شیرنگی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید علیرضا شیرنگی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید علیرضا شیرنگی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس