X
عکس دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده

دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی ستون فقرات در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • اصفهان، دروازه شیراز، ابتدای چهارباغ بالا، بن بست دادستان، ساختمان پارس، طبقه 1
 • 0
 • 03136614514
 • متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی ستون فقرات
 • نظام پزشکی: 14576
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده به آدرس اصفهان، دروازه شیراز، ابتدای چهارباغ بالا، بن بست دادستان، ساختمان پارس، طبقه 1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی ستون فقرات، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی و فلوشیپ جراحی ستون فقرات دریافت کنند.

دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده در زمینه متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی ستون فقرات، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده کجاست؟

مطب دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی ستون فقرات در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، دروازه شیراز، ابتدای چهارباغ بالا، بن بست دادستان، ساختمان پارس، طبقه 1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده که 0 - 03136614514 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده، متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی ستون فقرات، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس