عکس دکتر سید علا کاظمینی

دکتر سید علا کاظمینی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید علا کاظمینی متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و گوارش و کبد در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید علا کاظمینی نوبت بگیرید.

 • گوارش و کبد
 • شیراز، خیابان زند، روبروی اتفاقات بیمارستان شهید فقیهی، جنب بانک شهر، ساختمان مرکز پزشکی شهر طبقه ۴
 • 0
 • 07132306644
 • متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و گوارش و کبد
 • نظام پزشکی: 85943
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید علا کاظمینی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید علا کاظمینی

پزشک پرطرفدار
بیش از 58% مراجعین، دکتر سید علا کاظمینی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 88% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید علا کاظمینی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید علا کاظمینی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید علا کاظمینی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید علا کاظمینی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید علا کاظمینی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید علا کاظمینی به آدرس شیراز، خیابان زند، روبروی اتفاقات بیمارستان شهید فقیهی، جنب بانک شهر، ساختمان مرکز پزشکی شهر طبقه ۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید علا کاظمینی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید علا کاظمینی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید علا کاظمینی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و گوارش و کبد، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید علا کاظمینی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید علا کاظمینی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق گوارش و کبد بزرگسالان و گوارش و کبد دریافت کنند.

دکتر سید علا کاظمینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید علا کاظمینی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و گوارش و کبد، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید علا کاظمینی کجاست؟

مطب دکتر سید علا کاظمینی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و گوارش و کبد در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، روبروی اتفاقات بیمارستان شهید فقیهی، جنب بانک شهر، ساختمان مرکز پزشکی شهر طبقه ۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید علا کاظمینی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید علا کاظمینی که 0 - 07132306644 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید علا کاظمینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید علا کاظمینی، متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و گوارش و کبد، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید علا کاظمینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید علا کاظمینی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید علا کاظمینی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید علا کاظمینی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید علا کاظمینی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس