X
عکس دکتر سید عباس شاهمرادی

دکتر سید عباس شاهمرادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید عباس شاهمرادی متخصص داخلی در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید عباس شاهمرادی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • کرج، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، ساختمان امید، طبقه 2، واحد 201
 • 09365613765
 • 02632265553
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 33810
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید عباس شاهمرادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید عباس شاهمرادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سید عباس شاهمرادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید عباس شاهمرادی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید عباس شاهمرادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید عباس شاهمرادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید عباس شاهمرادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید عباس شاهمرادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید عباس شاهمرادی به آدرس کرج، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، ساختمان امید، طبقه 2، واحد 201، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید عباس شاهمرادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید عباس شاهمرادی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید عباس شاهمرادی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید عباس شاهمرادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید عباس شاهمرادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر سید عباس شاهمرادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید عباس شاهمرادی در زمینه متخصص داخلی، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید عباس شاهمرادی کجاست؟

مطب دکتر سید عباس شاهمرادی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، ساختمان امید، طبقه 2، واحد 201 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید عباس شاهمرادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید عباس شاهمرادی که 09365613765 - 02632265553 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید عباس شاهمرادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید عباس شاهمرادی، متخصص داخلی، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید عباس شاهمرادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید عباس شاهمرادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید عباس شاهمرادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید عباس شاهمرادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید عباس شاهمرادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس