عکس دکتر سید صادق هاشمی

دکتر سید صادق هاشمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید صادق هاشمی متخصص چشم پزشکی در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید صادق هاشمی نوبت بگیرید.

 • تایید شده
 • چشم پزشک
 • خیابان سید جمال، نرسیده به چهاراه مرادی - ساختمان پزشکان پارسیان طبقه پنجم
 • ۰۷۶۳۲۲۲۲۵84
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 151415
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید صادق هاشمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید صادق هاشمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 65% مراجعین، دکتر سید صادق هاشمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 91% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
از منشی724 نوبت گرفته
توصیه میکنم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
از منشی724 نوبت گرفته
خوش اخلاق و با صبر و حوصله با بیمار رفتار میکنند
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
از منشی724 نوبت گرفته
دلسوز بیمار و حرفه ای
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
از منشی724 نوبت گرفته
هزینه عمل اب مروارید چقده؟؟؟
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید صادق هاشمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید صادق هاشمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید صادق هاشمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید صادق هاشمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید صادق هاشمی به آدرس خیابان سید جمال، نرسیده به چهاراه مرادی - ساختمان پزشکان پارسیان طبقه پنجم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید صادق هاشمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید صادق هاشمی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید صادق هاشمی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید صادق هاشمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید صادق هاشمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر سید صادق هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید صادق هاشمی در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید صادق هاشمی کجاست؟

مطب دکتر سید صادق هاشمی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر بندرعباس فعالیت میکند، خیابان سید جمال، نرسیده به چهاراه مرادی - ساختمان پزشکان پارسیان طبقه پنجم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید صادق هاشمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید صادق هاشمی که ۰۷۶۳۲۲۲۲۵84 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید صادق هاشمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید صادق هاشمی، متخصص چشم پزشکی، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید صادق هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید صادق هاشمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید صادق هاشمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید صادق هاشمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید صادق هاشمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس