X
عکس دکتر سید شجاع الدین نمازی

دکتر سید شجاع الدین نمازی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید شجاع الدین نمازی متخصص قلب و عروق در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید شجاع الدین نمازی نوبت بگیرید.

  • قلب و عروق
  • تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان شمشیری، نرسیده به دانشگاه هوایی، پلاک 347 طبقه دوم
  • 09229141312
  • متخصص قلب و عروق
  • نظام پزشکی: 143403
  • 0

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید شجاع الدین نمازی

در حال دریافت اطلاعات...
ادامه
X
توضیحات مطب حتما خوانده شود!

نظر بیماران در مورد دکتر سید شجاع الدین نمازی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سید شجاع الدین نمازی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سید شجاع الدین نمازی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید شجاع الدین نمازی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید شجاع الدین نمازی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید شجاع الدین نمازی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید شجاع الدین نمازی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید شجاع الدین نمازی به آدرس تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان شمشیری، نرسیده به دانشگاه هوایی، پلاک 347 طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید شجاع الدین نمازی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید شجاع الدین نمازی تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید شجاع الدین نمازی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید شجاع الدین نمازی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید شجاع الدین نمازی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر سید شجاع الدین نمازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید شجاع الدین نمازی در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید شجاع الدین نمازی کجاست؟

مطب دکتر سید شجاع الدین نمازی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر 0 فعالیت میکند، تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان شمشیری، نرسیده به دانشگاه هوایی، پلاک 347 طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید شجاع الدین نمازی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید شجاع الدین نمازی که 09229141312 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید شجاع الدین نمازی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید شجاع الدین نمازی، متخصص قلب و عروق، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید شجاع الدین نمازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید شجاع الدین نمازی

در حال حاضر شرایط مطب دکتر سید شجاع الدین نمازی به شرح زیر میباشد

گرفتن نوبت از مطب شهر میناب (کلیک کنید)

ارسال آزمایش به دکتر سید شجاع الدین نمازی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید شجاع الدین نمازی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس