عکس دکتر سید سام سروش نیا

دکتر سید سام سروش نیا

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید سام سروش نیا متخصص ارتوپدی در شهر سمنان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید سام سروش نیا نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • سمنان، میدان معلم، کنار بانک توسعه، روبه روی آزمایشگاه رازی
 • 0
 • 02333443680
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 75696
 • سمنان

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید سام سروش نیا

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید سام سروش نیا

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سید سام سروش نیا را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید سام سروش نیا ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید سام سروش نیا، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید سام سروش نیا چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید سام سروش نیا، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید سام سروش نیا انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید سام سروش نیا به آدرس سمنان، میدان معلم، کنار بانک توسعه، روبه روی آزمایشگاه رازی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید سام سروش نیا رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید سام سروش نیا تنها بیماران سمنان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید سام سروش نیا به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر سمنان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در سمنان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید سام سروش نیا، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید سام سروش نیا مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر سید سام سروش نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید سام سروش نیا در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر سمنان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید سام سروش نیا کجاست؟

مطب دکتر سید سام سروش نیا به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر سمنان فعالیت میکند، سمنان، میدان معلم، کنار بانک توسعه، روبه روی آزمایشگاه رازی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید سام سروش نیا، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید سام سروش نیا که 0 - 02333443680 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید سام سروش نیا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید سام سروش نیا، متخصص ارتوپدی، در شهر سمنان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید سام سروش نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید سام سروش نیا

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید سام سروش نیا کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید سام سروش نیا امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید سام سروش نیا فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس