X
عکس دکتر سید روزبه رایگان

دکتر سید روزبه رایگان

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید روزبه رایگان دکترای حرفه ای دندانپزشکی در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید روزبه رایگان نوبت بگیرید.

  • دندان پزشکی
  • رسالت شمالی نرسیده به میدان صادقیه کوچه رسالت ۱۳ بالای بانک ایران زمین طبقه اول
  • دکترای حرفه ای دندانپزشکی
  • نظام پزشکی: 155146
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید روزبه رایگان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید روزبه رایگان

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سید روزبه رایگان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سید روزبه رایگان در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید روزبه رایگان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید روزبه رایگان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید روزبه رایگان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید روزبه رایگان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید روزبه رایگان به آدرس رسالت شمالی نرسیده به میدان صادقیه کوچه رسالت ۱۳ بالای بانک ایران زمین طبقه اول ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید روزبه رایگان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید روزبه رایگان تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید روزبه رایگان به عنوان یک پزشک دکترای حرفه ای دندانپزشکی، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید روزبه رایگان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید روزبه رایگان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای حرفه ای دندانپزشکی دریافت کنند.

دکتر سید روزبه رایگان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید روزبه رایگان در زمینه دکترای حرفه ای دندانپزشکی، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید روزبه رایگان کجاست؟

مطب دکتر سید روزبه رایگان به عنوان یک پزشک دکترای حرفه ای دندانپزشکی در شهر بندرعباس فعالیت میکند، رسالت شمالی نرسیده به میدان صادقیه کوچه رسالت ۱۳ بالای بانک ایران زمین طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید روزبه رایگان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید روزبه رایگان که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید روزبه رایگان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید روزبه رایگان، دکترای حرفه ای دندانپزشکی، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید روزبه رایگان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید روزبه رایگان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید روزبه رایگان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید روزبه رایگان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید روزبه رایگان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس