X
عکس دکتر سید رضا نیرومند حسینی

دکتر سید رضا نیرومند حسینی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید رضا نیرومند حسینی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید رضا نیرومند حسینی نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان نگین، طبقه اول
 • 0
 • 07132344130
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی)
 • نظام پزشکی: 37915
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید رضا نیرومند حسینی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید رضا نیرومند حسینی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر سید رضا نیرومند حسینی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید رضا نیرومند حسینی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید رضا نیرومند حسینی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید رضا نیرومند حسینی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید رضا نیرومند حسینی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید رضا نیرومند حسینی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید رضا نیرومند حسینی به آدرس شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان نگین، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید رضا نیرومند حسینی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید رضا نیرومند حسینی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید رضا نیرومند حسینی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید رضا نیرومند حسینی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید رضا نیرومند حسینی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) دریافت کنند.

دکتر سید رضا نیرومند حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید رضا نیرومند حسینی در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید رضا نیرومند حسینی کجاست؟

مطب دکتر سید رضا نیرومند حسینی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان نگین، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید رضا نیرومند حسینی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید رضا نیرومند حسینی که 0 - 07132344130 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید رضا نیرومند حسینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید رضا نیرومند حسینی، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا نیرومند حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید رضا نیرومند حسینی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید رضا نیرومند حسینی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید رضا نیرومند حسینی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید رضا نیرومند حسینی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس