X
عکس دکتر سید رضا شریف زاده

دکتر سید رضا شریف زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید رضا شریف زاده متخصص ارتوپدی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید رضا شریف زاده نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • تهران خیابان شریعتی بالاتر از حسینیه ارشاد انتهای خیابان قبا خیابان زیبا پلاک ۵۴ طبقه اول واحد ۱
 • 0
 • 02122915711
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 196385
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید رضا شریف زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید رضا شریف زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سید رضا شریف زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید رضا شریف زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید رضا شریف زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید رضا شریف زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید رضا شریف زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید رضا شریف زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید رضا شریف زاده به آدرس تهران خیابان شریعتی بالاتر از حسینیه ارشاد انتهای خیابان قبا خیابان زیبا پلاک ۵۴ طبقه اول واحد ۱، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید رضا شریف زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید رضا شریف زاده تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید رضا شریف زاده به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید رضا شریف زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید رضا شریف زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر سید رضا شریف زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید رضا شریف زاده در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید رضا شریف زاده کجاست؟

مطب دکتر سید رضا شریف زاده به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران خیابان شریعتی بالاتر از حسینیه ارشاد انتهای خیابان قبا خیابان زیبا پلاک ۵۴ طبقه اول واحد ۱ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید رضا شریف زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید رضا شریف زاده که 0 - 02122915711 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید رضا شریف زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید رضا شریف زاده، متخصص ارتوپدی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا شریف زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید رضا شریف زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید رضا شریف زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید رضا شریف زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید رضا شریف زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس