عکس دکتر سید رضا سجادیانی

دکتر سید رضا سجادیانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید رضا سجادیانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید رضا سجادیانی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • تهران، خیابان پیروزی، بعد از چهارراه کوکاکولا، روبروی مسجد قدس، پلاک 288
 • 0
 • 02177476712
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 19165
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید رضا سجادیانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید رضا سجادیانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سید رضا سجادیانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید رضا سجادیانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید رضا سجادیانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید رضا سجادیانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید رضا سجادیانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید رضا سجادیانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید رضا سجادیانی به آدرس تهران، خیابان پیروزی، بعد از چهارراه کوکاکولا، روبروی مسجد قدس، پلاک 288، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید رضا سجادیانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید رضا سجادیانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید رضا سجادیانی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید رضا سجادیانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید رضا سجادیانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر سید رضا سجادیانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید رضا سجادیانی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید رضا سجادیانی کجاست؟

مطب دکتر سید رضا سجادیانی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان پیروزی، بعد از چهارراه کوکاکولا، روبروی مسجد قدس، پلاک 288 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید رضا سجادیانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید رضا سجادیانی که 0 - 02177476712 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید رضا سجادیانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید رضا سجادیانی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا سجادیانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید رضا سجادیانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید رضا سجادیانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید رضا سجادیانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید رضا سجادیانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس