عکس دکتر سید حمزه حسینی

دکتر سید حمزه حسینی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید حمزه حسینی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر ساری و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید حمزه حسینی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • ساری، میدان امام، طبقه فوقانی بانک تجارت، مجتمع پزشکی برلیان طبقه دوم
 • 0
 • 01133369323
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 43754
 • ساری

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید حمزه حسینی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید حمزه حسینی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سید حمزه حسینی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید حمزه حسینی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید حمزه حسینی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید حمزه حسینی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید حمزه حسینی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید حمزه حسینی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید حمزه حسینی به آدرس ساری، میدان امام، طبقه فوقانی بانک تجارت، مجتمع پزشکی برلیان طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید حمزه حسینی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید حمزه حسینی تنها بیماران ساری را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید حمزه حسینی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر ساری مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ساری و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید حمزه حسینی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید حمزه حسینی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر سید حمزه حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید حمزه حسینی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر ساری فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید حمزه حسینی کجاست؟

مطب دکتر سید حمزه حسینی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر ساری فعالیت میکند، ساری، میدان امام، طبقه فوقانی بانک تجارت، مجتمع پزشکی برلیان طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید حمزه حسینی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید حمزه حسینی که 0 - 01133369323 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید حمزه حسینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید حمزه حسینی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر ساری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمزه حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید حمزه حسینی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید حمزه حسینی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید حمزه حسینی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید حمزه حسینی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس