عکس دکتر سید حامد شریعت رضوی

دکتر سید حامد شریعت رضوی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید حامد شریعت رضوی متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید حامد شریعت رضوی نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • مشهد، بلوار احمدآباد، ابتدای خیابان پرستار
 • 0
 • 05138428153
 • متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)
 • نظام پزشکی: 121189
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید حامد شریعت رضوی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید حامد شریعت رضوی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر سید حامد شریعت رضوی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید حامد شریعت رضوی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید حامد شریعت رضوی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید حامد شریعت رضوی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید حامد شریعت رضوی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید حامد شریعت رضوی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید حامد شریعت رضوی به آدرس مشهد، بلوار احمدآباد، ابتدای خیابان پرستار، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید حامد شریعت رضوی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید حامد شریعت رضوی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید حامد شریعت رضوی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید حامد شریعت رضوی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید حامد شریعت رضوی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) دریافت کنند.

دکتر سید حامد شریعت رضوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید حامد شریعت رضوی در زمینه متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید حامد شریعت رضوی کجاست؟

مطب دکتر سید حامد شریعت رضوی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار احمدآباد، ابتدای خیابان پرستار واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید حامد شریعت رضوی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید حامد شریعت رضوی که 0 - 05138428153 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید حامد شریعت رضوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید حامد شریعت رضوی، متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید حامد شریعت رضوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید حامد شریعت رضوی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید حامد شریعت رضوی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید حامد شریعت رضوی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید حامد شریعت رضوی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس