عکس دکتر سید جابر رسولی

دکتر سید جابر رسولی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید جابر رسولی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر ساری و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید جابر رسولی نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • ساری، بلوار طالقانی، جنب بیمارستان حکمت، ساختمان حکیم، واحد۲۹
 • 0
 • 01133249375
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • نظام پزشکی: 133950
 • ساری

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید جابر رسولی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید جابر رسولی

پزشک پرطرفدار
بیش از 80% مراجعین، دکتر سید جابر رسولی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید جابر رسولی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید جابر رسولی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید جابر رسولی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید جابر رسولی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید جابر رسولی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید جابر رسولی به آدرس ساری، بلوار طالقانی، جنب بیمارستان حکمت، ساختمان حکیم، واحد۲۹، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید جابر رسولی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید جابر رسولی تنها بیماران ساری را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید جابر رسولی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر ساری مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ساری و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید جابر رسولی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید جابر رسولی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) دریافت کنند.

دکتر سید جابر رسولی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید جابر رسولی در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر ساری فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید جابر رسولی کجاست؟

مطب دکتر سید جابر رسولی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر ساری فعالیت میکند، ساری، بلوار طالقانی، جنب بیمارستان حکمت، ساختمان حکیم، واحد۲۹ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید جابر رسولی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید جابر رسولی که 0 - 01133249375 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید جابر رسولی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید جابر رسولی، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر ساری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید جابر رسولی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید جابر رسولی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید جابر رسولی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید جابر رسولی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید جابر رسولی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس