عکس دکتر سید امیرحسین جوادی

دکتر سید امیرحسین جوادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید امیرحسین جوادی متخصص جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ جراحی قاعده جمجمه در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید امیرحسین جوادی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تهران، بلوار کشاورز، روبروی بیمارستان امام خمینی، کلینیک یلدا
 • 0
 • 02161193009
 • متخصص جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ جراحی قاعده جمجمه
 • نظام پزشکی: 91878
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید امیرحسین جوادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید امیرحسین جوادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سید امیرحسین جوادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید امیرحسین جوادی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید امیرحسین جوادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید امیرحسین جوادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید امیرحسین جوادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید امیرحسین جوادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید امیرحسین جوادی به آدرس تهران، بلوار کشاورز، روبروی بیمارستان امام خمینی، کلینیک یلدا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید امیرحسین جوادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید امیرحسین جوادی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید امیرحسین جوادی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ جراحی قاعده جمجمه، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید امیرحسین جوادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید امیرحسین جوادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ جراحی قاعده جمجمه دریافت کنند.

دکتر سید امیرحسین جوادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید امیرحسین جوادی در زمینه متخصص جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ جراحی قاعده جمجمه، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید امیرحسین جوادی کجاست؟

مطب دکتر سید امیرحسین جوادی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ جراحی قاعده جمجمه در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، بلوار کشاورز، روبروی بیمارستان امام خمینی، کلینیک یلدا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید امیرحسین جوادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید امیرحسین جوادی که 0 - 02161193009 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید امیرحسین جوادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید امیرحسین جوادی، متخصص جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ جراحی قاعده جمجمه، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید امیرحسین جوادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید امیرحسین جوادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید امیرحسین جوادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید امیرحسین جوادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید امیرحسین جوادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس