X
عکس دکتر سید آرش ابطحیان

دکتر سید آرش ابطحیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید آرش ابطحیان متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید آرش ابطحیان نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • شیراز، خیابان زند، ابتدای صورتگر از زند، ساختمان کیمیا، طبقه 5
 • 0
 • 07132357705
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 86158
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید آرش ابطحیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید آرش ابطحیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سید آرش ابطحیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سید آرش ابطحیان در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید آرش ابطحیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید آرش ابطحیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید آرش ابطحیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید آرش ابطحیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید آرش ابطحیان به آدرس شیراز، خیابان زند، ابتدای صورتگر از زند، ساختمان کیمیا، طبقه 5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید آرش ابطحیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید آرش ابطحیان تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید آرش ابطحیان به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید آرش ابطحیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید آرش ابطحیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

دکتر سید آرش ابطحیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید آرش ابطحیان در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید آرش ابطحیان کجاست؟

مطب دکتر سید آرش ابطحیان به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، ابتدای صورتگر از زند، ساختمان کیمیا، طبقه 5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید آرش ابطحیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید آرش ابطحیان که 0 - 07132357705 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید آرش ابطحیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید آرش ابطحیان، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید آرش ابطحیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید آرش ابطحیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید آرش ابطحیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید آرش ابطحیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید آرش ابطحیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس