عکس دکتر سیده میترا کاظمی پور

دکتر سیده میترا کاظمی پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیده میترا کاظمی پور متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیده میترا کاظمی پور نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، فلکه دوم تهرانپارس، ابتدای جشنواره، ساختمان پزشکان ابن سینا، طبقه 3، واحد 11
 • 0
 • 02177732690
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 88991
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیده میترا کاظمی پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیده میترا کاظمی پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سیده میترا کاظمی پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سیده میترا کاظمی پور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیده میترا کاظمی پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیده میترا کاظمی پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیده میترا کاظمی پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیده میترا کاظمی پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیده میترا کاظمی پور به آدرس تهران، فلکه دوم تهرانپارس، ابتدای جشنواره، ساختمان پزشکان ابن سینا، طبقه 3، واحد 11، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیده میترا کاظمی پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیده میترا کاظمی پور تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیده میترا کاظمی پور به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیده میترا کاظمی پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیده میترا کاظمی پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر سیده میترا کاظمی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیده میترا کاظمی پور در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیده میترا کاظمی پور کجاست؟

مطب دکتر سیده میترا کاظمی پور به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، فلکه دوم تهرانپارس، ابتدای جشنواره، ساختمان پزشکان ابن سینا، طبقه 3، واحد 11 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیده میترا کاظمی پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیده میترا کاظمی پور که 0 - 02177732690 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیده میترا کاظمی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیده میترا کاظمی پور، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیده میترا کاظمی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیده میترا کاظمی پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیده میترا کاظمی پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیده میترا کاظمی پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیده میترا کاظمی پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس