X
عکس دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی

دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 92% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی به آدرس تهران،بلوار رسالت - کلینیک تخصصی شهید مهدوی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی به عنوان یک پزشک ، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دریافت کنند.

دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی در زمینه ، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی کجاست؟

مطب دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی به عنوان یک پزشک در شهر 0 فعالیت میکند، تهران،بلوار رسالت - کلینیک تخصصی شهید مهدوی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی که ۰۹۱۲۵۹۳۶۸۶۵ - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی، ، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیده لیلا عمادیان رضوی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس