X
عکس دکتر سیده فاطمه سیدی

دکتر سیده فاطمه سیدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیده فاطمه سیدی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیده فاطمه سیدی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، تهرانپارس، خیابان 188 شرقی، ساختمان پزشکان 107، طبقه 4
 • 09101363464
 • 02177883617
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 128326
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیده فاطمه سیدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیده فاطمه سیدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سیده فاطمه سیدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سیده فاطمه سیدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیده فاطمه سیدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیده فاطمه سیدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیده فاطمه سیدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیده فاطمه سیدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیده فاطمه سیدی به آدرس تهران، تهرانپارس، خیابان 188 شرقی، ساختمان پزشکان 107، طبقه 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیده فاطمه سیدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیده فاطمه سیدی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیده فاطمه سیدی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیده فاطمه سیدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیده فاطمه سیدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر سیده فاطمه سیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیده فاطمه سیدی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیده فاطمه سیدی کجاست؟

مطب دکتر سیده فاطمه سیدی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، تهرانپارس، خیابان 188 شرقی، ساختمان پزشکان 107، طبقه 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیده فاطمه سیدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیده فاطمه سیدی که 09101363464 - 02177883617 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیده فاطمه سیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیده فاطمه سیدی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیده فاطمه سیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیده فاطمه سیدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیده فاطمه سیدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیده فاطمه سیدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیده فاطمه سیدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس