X
عکس دکتر سیده بیتا صدیقی

دکتر سیده بیتا صدیقی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیده بیتا صدیقی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیده بیتا صدیقی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیده بیتا صدیقی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیده بیتا صدیقی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سیده بیتا صدیقی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سیده بیتا صدیقی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیده بیتا صدیقی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیده بیتا صدیقی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیده بیتا صدیقی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیده بیتا صدیقی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیده بیتا صدیقی به آدرس شیراز خیابان زند روبروی بیست متری سینما سعدی کوچه 50 ساختمان ارم طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیده بیتا صدیقی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیده بیتا صدیقی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیده بیتا صدیقی به عنوان یک پزشک متخصص تصویربرداری (رادیولوژی)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیده بیتا صدیقی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیده بیتا صدیقی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های تصویربرداری (رادیولوژی) دریافت کنند.

دکتر سیده بیتا صدیقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیده بیتا صدیقی در زمینه متخصص تصویربرداری (رادیولوژی)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیده بیتا صدیقی کجاست؟

مطب دکتر سیده بیتا صدیقی به عنوان یک پزشک متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز خیابان زند روبروی بیست متری سینما سعدی کوچه 50 ساختمان ارم طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیده بیتا صدیقی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیده بیتا صدیقی که 0 - 07132333748 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیده بیتا صدیقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیده بیتا صدیقی، متخصص تصویربرداری (رادیولوژی)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیده بیتا صدیقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیده بیتا صدیقی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیده بیتا صدیقی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیده بیتا صدیقی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیده بیتا صدیقی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس