X
عکس دکتر سیده الهه موسوی پور

دکتر سیده الهه موسوی پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیده الهه موسوی پور متخصص کودکان و نوزادان در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیده الهه موسوی پور نوبت بگیرید.

  • کودکان
  • بلوار بسیج،روبروی میناب مال،کلینیک خلیج فارس
  • 07642231191
  • متخصص کودکان و نوزادان
  • نظام پزشکی: 142242
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیده الهه موسوی پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیده الهه موسوی پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 85% مراجعین، دکتر سیده الهه موسوی پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 81% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سیده الهه موسوی پور در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیده الهه موسوی پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیده الهه موسوی پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیده الهه موسوی پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیده الهه موسوی پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیده الهه موسوی پور به آدرس بلوار بسیج،روبروی میناب مال،کلینیک خلیج فارس، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیده الهه موسوی پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیده الهه موسوی پور تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیده الهه موسوی پور به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیده الهه موسوی پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیده الهه موسوی پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر سیده الهه موسوی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیده الهه موسوی پور در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیده الهه موسوی پور کجاست؟

مطب دکتر سیده الهه موسوی پور به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر میناب فعالیت میکند، بلوار بسیج،روبروی میناب مال،کلینیک خلیج فارس واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیده الهه موسوی پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیده الهه موسوی پور که 07642231191 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیده الهه موسوی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیده الهه موسوی پور، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیده الهه موسوی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیده الهه موسوی پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیده الهه موسوی پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیده الهه موسوی پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیده الهه موسوی پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس