X
عکس دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی

دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی متخصص ارتوپدی و فوق متخصص ستون فقرات در شهر یزد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • یزد، بلوار طالقانی، روبه روی بیمه مرکزی ایران
 • 09131535501
 • 0
 • متخصص ارتوپدی و فوق متخصص ستون فقرات
 • نظام پزشکی: 65962
 • یزد

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی به آدرس یزد، بلوار طالقانی، روبه روی بیمه مرکزی ایران، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی تنها بیماران یزد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فوق متخصص ستون فقرات، در شهر یزد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در یزد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی و فوق ستون فقرات دریافت کنند.

دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی در زمینه متخصص ارتوپدی و فوق متخصص ستون فقرات، در شهر یزد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی کجاست؟

مطب دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فوق متخصص ستون فقرات در شهر یزد فعالیت میکند، یزد، بلوار طالقانی، روبه روی بیمه مرکزی ایران واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی که 09131535501 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی، متخصص ارتوپدی و فوق متخصص ستون فقرات، در شهر یزد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیدمحمدحسین جمال الدینی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس