X
عکس دکتر سیدمحمدجواد هاشمی

دکتر سیدمحمدجواد هاشمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیدمحمدجواد هاشمی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیدمحمدجواد هاشمی نوبت بگیرید.

 • تصویربرداری (رادیولوژی)
 • شیراز فلکه اطلسی روبروی خیابان باباکوهی ساختمان پزشکان بهار طبقه منفی یک
 • 0
 • 07132292330
 • متخصص تصویربرداری (رادیولوژی)
 • نظام پزشکی: 96932
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیدمحمدجواد هاشمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیدمحمدجواد هاشمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سیدمحمدجواد هاشمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سیدمحمدجواد هاشمی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیدمحمدجواد هاشمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیدمحمدجواد هاشمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیدمحمدجواد هاشمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیدمحمدجواد هاشمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیدمحمدجواد هاشمی به آدرس شیراز فلکه اطلسی روبروی خیابان باباکوهی ساختمان پزشکان بهار طبقه منفی یک، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیدمحمدجواد هاشمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیدمحمدجواد هاشمی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیدمحمدجواد هاشمی به عنوان یک پزشک متخصص تصویربرداری (رادیولوژی)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیدمحمدجواد هاشمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیدمحمدجواد هاشمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های تصویربرداری (رادیولوژی) دریافت کنند.

دکتر سیدمحمدجواد هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیدمحمدجواد هاشمی در زمینه متخصص تصویربرداری (رادیولوژی)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیدمحمدجواد هاشمی کجاست؟

مطب دکتر سیدمحمدجواد هاشمی به عنوان یک پزشک متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز فلکه اطلسی روبروی خیابان باباکوهی ساختمان پزشکان بهار طبقه منفی یک واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیدمحمدجواد هاشمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیدمحمدجواد هاشمی که 0 - 07132292330 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیدمحمدجواد هاشمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدمحمدجواد هاشمی، متخصص تصویربرداری (رادیولوژی)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیدمحمدجواد هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیدمحمدجواد هاشمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیدمحمدجواد هاشمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیدمحمدجواد هاشمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیدمحمدجواد هاشمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس