X
عکس دکتر سیدمحسن امامی

دکتر سیدمحسن امامی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیدمحسن امامی متخصص کودکان و نوزادان در شهر سبزوار و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیدمحسن امامی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیدمحسن امامی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیدمحسن امامی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سیدمحسن امامی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سیدمحسن امامی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیدمحسن امامی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیدمحسن امامی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیدمحسن امامی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیدمحسن امامی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیدمحسن امامی به آدرس سبزوار، خیابان کاشفی، ابتدای خیابان صائب، ساختمان قاسمی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیدمحسن امامی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیدمحسن امامی تنها بیماران سبزوار را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیدمحسن امامی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر سبزوار مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در سبزوار و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیدمحسن امامی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیدمحسن امامی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر سیدمحسن امامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیدمحسن امامی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر سبزوار فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیدمحسن امامی کجاست؟

مطب دکتر سیدمحسن امامی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر سبزوار فعالیت میکند، سبزوار، خیابان کاشفی، ابتدای خیابان صائب، ساختمان قاسمی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیدمحسن امامی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیدمحسن امامی که 0 - 05144225619 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیدمحسن امامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدمحسن امامی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر سبزوار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیدمحسن امامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیدمحسن امامی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیدمحسن امامی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیدمحسن امامی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیدمحسن امامی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس