X
عکس دکتر سیدمجید حسینی هوشیار

دکتر سیدمجید حسینی هوشیار

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیدمجید حسینی هوشیار متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر سبزوار و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیدمجید حسینی هوشیار نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • سبزوار، خیابان کاشفی شمالی، نبش خیابان صائب
 • 0
 • 05144243075
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 113201
 • سبزوار

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیدمجید حسینی هوشیار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیدمجید حسینی هوشیار

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سیدمجید حسینی هوشیار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سیدمجید حسینی هوشیار در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیدمجید حسینی هوشیار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیدمجید حسینی هوشیار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیدمجید حسینی هوشیار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیدمجید حسینی هوشیار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیدمجید حسینی هوشیار به آدرس سبزوار، خیابان کاشفی شمالی، نبش خیابان صائب، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیدمجید حسینی هوشیار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیدمجید حسینی هوشیار تنها بیماران سبزوار را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیدمجید حسینی هوشیار به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر سبزوار مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در سبزوار و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیدمجید حسینی هوشیار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیدمجید حسینی هوشیار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر سیدمجید حسینی هوشیار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیدمجید حسینی هوشیار در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر سبزوار فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیدمجید حسینی هوشیار کجاست؟

مطب دکتر سیدمجید حسینی هوشیار به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر سبزوار فعالیت میکند، سبزوار، خیابان کاشفی شمالی، نبش خیابان صائب واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیدمجید حسینی هوشیار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیدمجید حسینی هوشیار که 0 - 05144243075 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیدمجید حسینی هوشیار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدمجید حسینی هوشیار، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر سبزوار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیدمجید حسینی هوشیار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیدمجید حسینی هوشیار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیدمجید حسینی هوشیار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیدمجید حسینی هوشیار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیدمجید حسینی هوشیار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس