X
عکس دکتر سید علی بنی هاشمی

دکتر سید علی بنی هاشمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید علی بنی هاشمی متخصص چشم پزشکی در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید علی بنی هاشمی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • بندرعباس، خیابان اسدآبادی، نبش کوچه شهید کازرونی، ساختمان سبز، طبقه اول، واحد ۱۰۲
 • 0
 • 07632234447
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 41929
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید علی بنی هاشمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید علی بنی هاشمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 83% مراجعین، دکتر سید علی بنی هاشمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 95% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید علی بنی هاشمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید علی بنی هاشمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید علی بنی هاشمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید علی بنی هاشمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید علی بنی هاشمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید علی بنی هاشمی به آدرس بندرعباس، خیابان اسدآبادی، نبش کوچه شهید کازرونی، ساختمان سبز، طبقه اول، واحد ۱۰۲، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید علی بنی هاشمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید علی بنی هاشمی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید علی بنی هاشمی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید علی بنی هاشمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید علی بنی هاشمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر سید علی بنی هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید علی بنی هاشمی در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید علی بنی هاشمی کجاست؟

مطب دکتر سید علی بنی هاشمی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس، خیابان اسدآبادی، نبش کوچه شهید کازرونی، ساختمان سبز، طبقه اول، واحد ۱۰۲ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید علی بنی هاشمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید علی بنی هاشمی که 0 - 07632234447 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید علی بنی هاشمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید علی بنی هاشمی، متخصص چشم پزشکی، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی بنی هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید علی بنی هاشمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید علی بنی هاشمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید علی بنی هاشمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید علی بنی هاشمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس