X
عکس دکتر سیدعلیرضا منیری

دکتر سیدعلیرضا منیری

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیدعلیرضا منیری متخصص قلب و عروق در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیدعلیرضا منیری نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • شیراز، خیابان اردیبهشت، بعد از تقاطع اردیبهشت و فلسطین، روبه روی کلینیک پلک دکتر باقری، ساختمان امیران، طبقه سوم، واحد ۸
 • 0
 • 07132318171
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 82164
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیدعلیرضا منیری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیدعلیرضا منیری

پزشک پرطرفدار
بیش از 80% مراجعین، دکتر سیدعلیرضا منیری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سیدعلیرضا منیری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیدعلیرضا منیری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیدعلیرضا منیری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیدعلیرضا منیری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیدعلیرضا منیری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیدعلیرضا منیری به آدرس شیراز، خیابان اردیبهشت، بعد از تقاطع اردیبهشت و فلسطین، روبه روی کلینیک پلک دکتر باقری، ساختمان امیران، طبقه سوم، واحد ۸، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیدعلیرضا منیری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیدعلیرضا منیری تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیدعلیرضا منیری به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیدعلیرضا منیری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیدعلیرضا منیری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر سیدعلیرضا منیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیدعلیرضا منیری در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیدعلیرضا منیری کجاست؟

مطب دکتر سیدعلیرضا منیری به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان اردیبهشت، بعد از تقاطع اردیبهشت و فلسطین، روبه روی کلینیک پلک دکتر باقری، ساختمان امیران، طبقه سوم، واحد ۸ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیدعلیرضا منیری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیدعلیرضا منیری که 0 - 07132318171 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیدعلیرضا منیری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدعلیرضا منیری، متخصص قلب و عروق، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیدعلیرضا منیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیدعلیرضا منیری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیدعلیرضا منیری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیدعلیرضا منیری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیدعلیرضا منیری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس