X
عکس دکتر سیدعباس شجاعی

دکتر سیدعباس شجاعی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیدعباس شجاعی متخصص چشم پزشکی و بورد متخصص ناسیونال در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیدعباس شجاعی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • مشهد، احمداباد، بین احمداباد 7 و 9، ساختمان 131
 • 0
 • 05138445982
 • متخصص چشم پزشکی و بورد متخصص ناسیونال
 • نظام پزشکی: 27654
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیدعباس شجاعی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیدعباس شجاعی

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر سیدعباس شجاعی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سیدعباس شجاعی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیدعباس شجاعی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیدعباس شجاعی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیدعباس شجاعی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیدعباس شجاعی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیدعباس شجاعی به آدرس مشهد، احمداباد، بین احمداباد 7 و 9، ساختمان 131، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیدعباس شجاعی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیدعباس شجاعی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیدعباس شجاعی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و بورد متخصص ناسیونال، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیدعباس شجاعی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیدعباس شجاعی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم و بورد ناسیونال دریافت کنند.

دکتر سیدعباس شجاعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیدعباس شجاعی در زمینه متخصص چشم پزشکی و بورد متخصص ناسیونال، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیدعباس شجاعی کجاست؟

مطب دکتر سیدعباس شجاعی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و بورد متخصص ناسیونال در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، احمداباد، بین احمداباد 7 و 9، ساختمان 131 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیدعباس شجاعی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیدعباس شجاعی که 0 - 05138445982 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیدعباس شجاعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدعباس شجاعی، متخصص چشم پزشکی و بورد متخصص ناسیونال، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیدعباس شجاعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیدعباس شجاعی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیدعباس شجاعی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیدعباس شجاعی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیدعباس شجاعی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس