X
عکس دکتر سیدجواد حسینی

دکتر سیدجواد حسینی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیدجواد حسینی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیدجواد حسینی نوبت بگیرید.

  • روانپزشک
  • 0
  • 0
  • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
  • نظام پزشکی: 110807

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیدجواد حسینی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیدجواد حسینی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سیدجواد حسینی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سیدجواد حسینی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیدجواد حسینی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیدجواد حسینی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیدجواد حسینی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیدجواد حسینی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیدجواد حسینی به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیدجواد حسینی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیدجواد حسینی تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیدجواد حسینی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیدجواد حسینی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیدجواد حسینی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر سیدجواد حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیدجواد حسینی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیدجواد حسینی کجاست؟

مطب دکتر سیدجواد حسینی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیدجواد حسینی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیدجواد حسینی که 0 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیدجواد حسینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدجواد حسینی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیدجواد حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیدجواد حسینی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیدجواد حسینی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیدجواد حسینی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیدجواد حسینی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس