عکس دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد

دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ ام اس، بیماری‌های التهابی مغز و نخاع در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تهران، ولیعصر، ابتدای توانیر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکی شماره ۴
 • 0
 • 02186081286
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ ام اس، بیماری‌های التهابی مغز و نخاع
 • نظام پزشکی: 54996
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد به آدرس تهران، ولیعصر، ابتدای توانیر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکی شماره ۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ ام اس، بیماری‌های التهابی مغز و نخاع، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ ام اس، بیماری‌های التهابی مغز و نخاع دریافت کنند.

دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ ام اس، بیماری‌های التهابی مغز و نخاع، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد کجاست؟

مطب دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ ام اس، بیماری‌های التهابی مغز و نخاع در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، ولیعصر، ابتدای توانیر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکی شماره ۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد که 0 - 02186081286 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ ام اس، بیماری‌های التهابی مغز و نخاع، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیداحسان محمدیانی نژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس