عکس دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد

دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • کرمان، بلوار جهاد، کوچه جهاد 3، داخل کوچه، ساختمان رازی
 • 0
 • 03432228377
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)
 • نظام پزشکی: 61928
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد به آدرس کرمان، بلوار جهاد، کوچه جهاد 3، داخل کوچه، ساختمان رازی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) دریافت کنند.

دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد کجاست؟

مطب دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، بلوار جهاد، کوچه جهاد 3، داخل کوچه، ساختمان رازی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد که 0 - 03432228377 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیدابراهیم منصوری نژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس