X
عکس دکتر سیاوش معتضدیان

دکتر سیاوش معتضدیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیاوش معتضدیان متخصص گوش، حلق و بینی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیاوش معتضدیان نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان سعدی (فقیهی)، ساختمان بانک شهر، طبقه ۱، واحد۱
 • 09015019340
 • 0
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 20009
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیاوش معتضدیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیاوش معتضدیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 40% مراجعین، دکتر سیاوش معتضدیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سیاوش معتضدیان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیاوش معتضدیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیاوش معتضدیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیاوش معتضدیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیاوش معتضدیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیاوش معتضدیان به آدرس شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان سعدی (فقیهی)، ساختمان بانک شهر، طبقه ۱، واحد۱، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیاوش معتضدیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیاوش معتضدیان تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیاوش معتضدیان به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیاوش معتضدیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیاوش معتضدیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر سیاوش معتضدیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیاوش معتضدیان در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیاوش معتضدیان کجاست؟

مطب دکتر سیاوش معتضدیان به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان سعدی (فقیهی)، ساختمان بانک شهر، طبقه ۱، واحد۱ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیاوش معتضدیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیاوش معتضدیان که 09015019340 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیاوش معتضدیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیاوش معتضدیان، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیاوش معتضدیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیاوش معتضدیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیاوش معتضدیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیاوش معتضدیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیاوش معتضدیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس