عکس دکتر سیاوش فاضلیان

دکتر سیاوش فاضلیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیاوش فاضلیان دکترای تغذیه در شهر شهرکرد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیاوش فاضلیان نوبت بگیرید.

 • تغذیه
 • شهرکرد، خیابان 12 محرم شمالی، جنب داروخانه رازی
 • 0
 • 03832223930
 • دکترای تغذیه
 • نظام پزشکی: ت-۳۳۱۰
 • شهرکرد

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیاوش فاضلیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیاوش فاضلیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سیاوش فاضلیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سیاوش فاضلیان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیاوش فاضلیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیاوش فاضلیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیاوش فاضلیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیاوش فاضلیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیاوش فاضلیان به آدرس شهرکرد، خیابان 12 محرم شمالی، جنب داروخانه رازی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیاوش فاضلیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیاوش فاضلیان تنها بیماران شهرکرد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیاوش فاضلیان به عنوان یک پزشک دکترای تغذیه، در شهر شهرکرد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شهرکرد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیاوش فاضلیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیاوش فاضلیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای تغذیه دریافت کنند.

دکتر سیاوش فاضلیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیاوش فاضلیان در زمینه دکترای تغذیه، در شهر شهرکرد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیاوش فاضلیان کجاست؟

مطب دکتر سیاوش فاضلیان به عنوان یک پزشک دکترای تغذیه در شهر شهرکرد فعالیت میکند، شهرکرد، خیابان 12 محرم شمالی، جنب داروخانه رازی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیاوش فاضلیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیاوش فاضلیان که 0 - 03832223930 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیاوش فاضلیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیاوش فاضلیان، دکترای تغذیه، در شهر شهرکرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیاوش فاضلیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیاوش فاضلیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیاوش فاضلیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیاوش فاضلیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیاوش فاضلیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس