عکس دکتر سیامک شایان

دکتر سیامک شایان

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیامک شایان متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیامک شایان نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • شیراز، خیابان زند، کوچه ۴۳، ساختمان صبا، طبقه ۵
 • 0
 • 07132319041
 • متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 35774
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیامک شایان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیامک شایان

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر سیامک شایان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سیامک شایان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیامک شایان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیامک شایان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیامک شایان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیامک شایان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیامک شایان به آدرس شیراز، خیابان زند، کوچه ۴۳، ساختمان صبا، طبقه ۵، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیامک شایان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیامک شایان تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیامک شایان به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیامک شایان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیامک شایان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق فوق قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر سیامک شایان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیامک شایان در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیامک شایان کجاست؟

مطب دکتر سیامک شایان به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، کوچه ۴۳، ساختمان صبا، طبقه ۵ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیامک شایان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیامک شایان که 0 - 07132319041 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیامک شایان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیامک شایان، متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیامک شایان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیامک شایان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیامک شایان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیامک شایان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیامک شایان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس