عکس دکتر سیامک رشتچی جباری

دکتر سیامک رشتچی جباری

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیامک رشتچی جباری متخصص چشم پزشکی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیامک رشتچی جباری نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • تبریز، خیابان 17شهریور جدید، روبروی آموزش و پرورش ناحیه 2، ساختمان پزشکان خاتم، طبقه همکف
 • 0
 • 04135541509
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 33565
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیامک رشتچی جباری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیامک رشتچی جباری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سیامک رشتچی جباری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سیامک رشتچی جباری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیامک رشتچی جباری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیامک رشتچی جباری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیامک رشتچی جباری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیامک رشتچی جباری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیامک رشتچی جباری به آدرس تبریز، خیابان 17شهریور جدید، روبروی آموزش و پرورش ناحیه 2، ساختمان پزشکان خاتم، طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیامک رشتچی جباری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیامک رشتچی جباری تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیامک رشتچی جباری به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیامک رشتچی جباری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیامک رشتچی جباری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر سیامک رشتچی جباری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیامک رشتچی جباری در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیامک رشتچی جباری کجاست؟

مطب دکتر سیامک رشتچی جباری به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان 17شهریور جدید، روبروی آموزش و پرورش ناحیه 2، ساختمان پزشکان خاتم، طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیامک رشتچی جباری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیامک رشتچی جباری که 0 - 04135541509 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیامک رشتچی جباری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیامک رشتچی جباری، متخصص چشم پزشکی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیامک رشتچی جباری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیامک رشتچی جباری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیامک رشتچی جباری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیامک رشتچی جباری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیامک رشتچی جباری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس