X
عکس دکتر سیامک رحمانی

دکتر سیامک رحمانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیامک رحمانی متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر زاهدان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیامک رحمانی نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • زاهدان، خیابان خیام، تقاطع توحید، ساختمان پزشکان علی بن ابیطالب، طبقه دوم
 • 0
 • 05433418601
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 131223
 • زاهدان

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیامک رحمانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیامک رحمانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سیامک رحمانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سیامک رحمانی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیامک رحمانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیامک رحمانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیامک رحمانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیامک رحمانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیامک رحمانی به آدرس زاهدان، خیابان خیام، تقاطع توحید، ساختمان پزشکان علی بن ابیطالب، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیامک رحمانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیامک رحمانی تنها بیماران زاهدان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیامک رحمانی به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر زاهدان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در زاهدان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیامک رحمانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیامک رحمانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

دکتر سیامک رحمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیامک رحمانی در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر زاهدان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیامک رحمانی کجاست؟

مطب دکتر سیامک رحمانی به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر زاهدان فعالیت میکند، زاهدان، خیابان خیام، تقاطع توحید، ساختمان پزشکان علی بن ابیطالب، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیامک رحمانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیامک رحمانی که 0 - 05433418601 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیامک رحمانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیامک رحمانی، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر زاهدان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیامک رحمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیامک رحمانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیامک رحمانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیامک رحمانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیامک رحمانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس