X
عکس دکتر سکینه کریمی

دکتر سکینه کریمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سکینه کریمی دکترای روانشناسی در شهر سعادت شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سکینه کریمی نوبت بگیرید.

 • روانشناس
 • سعادت شهر، بلوار امام خمینی، کوچه نسترن8، مرکز مشاوره آوای مهر
 • 09396902548
 • 07143567515
 • دکترای روانشناسی
 • نظام پزشکی: 21635
 • سعادت شهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر سکینه کریمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سکینه کریمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سکینه کریمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سکینه کریمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سکینه کریمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سکینه کریمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سکینه کریمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سکینه کریمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سکینه کریمی به آدرس سعادت شهر، بلوار امام خمینی، کوچه نسترن8، مرکز مشاوره آوای مهر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سکینه کریمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سکینه کریمی تنها بیماران سعادت شهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سکینه کریمی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی، در شهر سعادت شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در سعادت شهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سکینه کریمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سکینه کریمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای روانشناسی دریافت کنند.

دکتر سکینه کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سکینه کریمی در زمینه دکترای روانشناسی، در شهر سعادت شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سکینه کریمی کجاست؟

مطب دکتر سکینه کریمی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی در شهر سعادت شهر فعالیت میکند، سعادت شهر، بلوار امام خمینی، کوچه نسترن8، مرکز مشاوره آوای مهر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سکینه کریمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سکینه کریمی که 09396902548 - 07143567515 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سکینه کریمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سکینه کریمی، دکترای روانشناسی، در شهر سعادت شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سکینه کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سکینه کریمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سکینه کریمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سکینه کریمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سکینه کریمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس