عکس دکتر سپیده مهدی قلب

دکتر سپیده مهدی قلب

نوبت دهی اینترنتی دکتر سپیده مهدی قلب متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر قشم و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سپیده مهدی قلب نوبت بگیرید.

  • زنان و زایمان
  • قشم
  • متخصص زنان و زایمان و نازایی
  • نظام پزشکی: 103849
  • قشم

نوبت دهی اینترنتی دکتر سپیده مهدی قلب

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سپیده مهدی قلب

پزشک پرطرفدار
بیش از 61% مراجعین، دکتر سپیده مهدی قلب را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 96% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سپیده مهدی قلب ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سپیده مهدی قلب، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سپیده مهدی قلب چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سپیده مهدی قلب، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سپیده مهدی قلب انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سپیده مهدی قلب به آدرس قشم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سپیده مهدی قلب رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سپیده مهدی قلب تنها بیماران قشم را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سپیده مهدی قلب به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر قشم مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قشم و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سپیده مهدی قلب، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سپیده مهدی قلب مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر سپیده مهدی قلب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سپیده مهدی قلب در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر قشم فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سپیده مهدی قلب کجاست؟

مطب دکتر سپیده مهدی قلب به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر قشم فعالیت میکند، قشم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سپیده مهدی قلب، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سپیده مهدی قلب که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سپیده مهدی قلب چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سپیده مهدی قلب، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر قشم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده مهدی قلب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سپیده مهدی قلب

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سپیده مهدی قلب کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سپیده مهدی قلب امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سپیده مهدی قلب فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس