X
عکس دکتر سپیده فولادی

دکتر سپیده فولادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سپیده فولادی تخصص کودکان و نوزادان در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سپیده فولادی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر سپیده فولادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سپیده فولادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سپیده فولادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سپیده فولادی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سپیده فولادی ، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سپیده فولادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سپیده فولادی ، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سپیده فولادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سپیده فولادی به آدرس بیمارستان کودکان ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سپیده فولادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سپیده فولادی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سپیده فولادی به عنوان یک پزشک تخصص کودکان و نوزادان، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سپیده فولادی ، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سپیده فولادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های تخصص کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر سپیده فولادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سپیده فولادی در زمینه تخصص کودکان و نوزادان، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سپیده فولادی کجاست؟

مطب دکتر سپیده فولادی به عنوان یک پزشک تخصص کودکان و نوزادان در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بیمارستان کودکان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سپیده فولادی ، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سپیده فولادی که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سپیده فولادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سپیده فولادی ، تخصص کودکان و نوزادان، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. بعنوان مثال دریافت نوبت ویزیت از دکتر سپیده فولادی ، 100,000 تومان میباشد. که با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده فولادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سپیده فولادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سپیده فولادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سپیده فولادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سپیده فولادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس