عکس دکتر سپیده فتحی بیطرف

دکتر سپیده فتحی بیطرف

نوبت دهی اینترنتی دکتر سپیده فتحی بیطرف متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) در شهر اردبیل و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سپیده فتحی بیطرف نوبت بگیرید.

 • روماتولوژی و مفاصل
 • اردبیل، هجده متری آزادگان، پشت بیمارستان امام خمینی، روبه روی داروخانه آقا زاده، جنب املاک آزادگان
 • 0
 • 04533253226
 • متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)
 • نظام پزشکی: 97683
 • اردبیل

نوبت دهی اینترنتی دکتر سپیده فتحی بیطرف

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سپیده فتحی بیطرف

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سپیده فتحی بیطرف را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سپیده فتحی بیطرف ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سپیده فتحی بیطرف، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سپیده فتحی بیطرف چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سپیده فتحی بیطرف، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سپیده فتحی بیطرف انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سپیده فتحی بیطرف به آدرس اردبیل، هجده متری آزادگان، پشت بیمارستان امام خمینی، روبه روی داروخانه آقا زاده، جنب املاک آزادگان، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سپیده فتحی بیطرف رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سپیده فتحی بیطرف تنها بیماران اردبیل را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سپیده فتحی بیطرف به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر اردبیل مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اردبیل و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سپیده فتحی بیطرف، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سپیده فتحی بیطرف مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) دریافت کنند.

دکتر سپیده فتحی بیطرف در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سپیده فتحی بیطرف در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر اردبیل فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سپیده فتحی بیطرف کجاست؟

مطب دکتر سپیده فتحی بیطرف به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) در شهر اردبیل فعالیت میکند، اردبیل، هجده متری آزادگان، پشت بیمارستان امام خمینی، روبه روی داروخانه آقا زاده، جنب املاک آزادگان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سپیده فتحی بیطرف، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سپیده فتحی بیطرف که 0 - 04533253226 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سپیده فتحی بیطرف چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سپیده فتحی بیطرف، متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر اردبیل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده فتحی بیطرف می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سپیده فتحی بیطرف

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سپیده فتحی بیطرف کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سپیده فتحی بیطرف امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سپیده فتحی بیطرف فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس