عکس دکتر سپیده امین صادقیه

دکتر سپیده امین صادقیه

نوبت دهی اینترنتی دکتر سپیده امین صادقیه متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سپیده امین صادقیه نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، میدان آرژانتین، ابتدای خیابان الوند، ساختمان مرکزی پزشکان، طبقه ۳
 • 0
 • 02188653431
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 32484
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سپیده امین صادقیه

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سپیده امین صادقیه

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سپیده امین صادقیه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سپیده امین صادقیه ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سپیده امین صادقیه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سپیده امین صادقیه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سپیده امین صادقیه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سپیده امین صادقیه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سپیده امین صادقیه به آدرس تهران، میدان آرژانتین، ابتدای خیابان الوند، ساختمان مرکزی پزشکان، طبقه ۳، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سپیده امین صادقیه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سپیده امین صادقیه تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سپیده امین صادقیه به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سپیده امین صادقیه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سپیده امین صادقیه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر سپیده امین صادقیه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سپیده امین صادقیه در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سپیده امین صادقیه کجاست؟

مطب دکتر سپیده امین صادقیه به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، میدان آرژانتین، ابتدای خیابان الوند، ساختمان مرکزی پزشکان، طبقه ۳ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سپیده امین صادقیه، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سپیده امین صادقیه که 0 - 02188653431 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سپیده امین صادقیه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سپیده امین صادقیه، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده امین صادقیه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سپیده امین صادقیه

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سپیده امین صادقیه کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سپیده امین صادقیه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سپیده امین صادقیه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس